Produkcja wyrobów

Wszystkie nasze wyroby są produkowane z wykorzystaniem doświadczeń zgromadzonych w trakcie wieloletniej działalności, w oparciu o własne opracowania konstrukcyjne i technologiczne, przy użyciu oprzyrządowania wykonanego we własnej Narzędziowni.
Stosujemy wyłącznie surowce pochodzące od renomowanych, wypróbowanych dostawców krajowych i europejskich.
Naszą ambicją jest produkowanie trwałych, niezawodnych i funkcjonalnych wyrobów, sprzedawanych w przystępnej cenie.

Z przekonaniem polecamy nasze produkty i zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Pompka nożna z manometrem „START”

Pompka wysokiej jakości z precyzyjnym manometrem w klasie dokładności 1,6, przeznaczona do pompowania ogumienia samochodów, motocykli, rowerów oraz sprzętu sportowego. Stosowana również do pompowania hydroforów oraz sprawdzania szczelności instalacji.
Pompka z manometrem została zaprojektowana jako pompka samochodowa, jednak jej użytkownicy nadali jej wiele innych zastosowań. Służy również jako stacjonarna pompka rowerowa i motocyklowa. W razie potrzeby do pompowania sprzętu sportowego i zabawek dziecięcych. Po zamontowaniu zamówionego, odpowiednio długiego węża, pompka z manometrem jest często wykorzystywana do pompowania hydroforów i do sprawdzania szczelności instalacji gazowych i hydraulicznych.

Pompka nożna z manometrem „TRAPER”

Stanowi rozwinięcie konstrukcji popularnej pompki „Start”. Pompka wyróżnia się sztywną podstawą z tworzywa, zapewniającą stabilną pracę pompki na każdym podłożu. Postawa wraz z pokrywą stanowią trwałe, estetyczne opakowanie. Ze względu na swe walory, pompka jest adresowana do wymagających użytkowników, liczących się z możliwością pompowania w terenie. W zestawie końcówek występuje iglica do pompowania piłek futbolowych.
Zastrzeżona Zarejestrowanym Wzorem Wspólnotowym No 001879537-0001

Pompka ręczna

Pompka ręczna sprawdza się praktycznie w każdych warunkach, bez obawy można zabrać ją także na wycieczkę – sprawdzi się nie tylko podczas pompowania materaca czy łóżka, ale także w sytuacjach awaryjnych, zakładając, że biwakowicze wybrali się na wyprawę z wykorzystaniem przysłowiowych dwóch kółek. 

Pompka wysokociśnieniowa „LIDER 2”

Pompka wysokociśnieniowa LIDER 2 ze względu na swe walory szczególnie polecana jest zaawansowanym cyklistom i rowerowym punktom serwisowym. Dzięki trafnie dobranym proporcjom aluminiowy cylinder zapewnia dużą wydajność, umożliwiając przy niewielkim wysiłku szybkie pompowanie kół rowerowych do ciśnienia rzędu 10 bar. Wysokiej jakości manometr, z nastawna wskazówką, umożliwia dokładny pomiar ciśnienia, a jego usytuowanie w górnej części pompki ułatwia odczyt wskazań. Solidna, stalowa podstawa z elementami antypoślizgowymi zapewnia stabilną pozycję pionową a długi elastyczny wąż swobodę obsługi. W zestawie końcówek występuje iglica do pompowania piłek futbolowych.

Bagażnik do przewozu rowerów „START”

Tani bagażnik dachowy do przewozu rowerów z ramą o przekroju okrągłym, o średnicy 22-45 mm. Bagażnik START jest uchwytem przeznaczonym do przewozu rowerów na bagażniku dachowym. Dzięki dobrej jakości zastosowanych surowców, solidnym przekrojom profili i starannemu wykonaniu, zapewnia bezpieczny transport rowerów z ramą o przekroju okrągłym.        

Bagażnik do przewozu rowerów „HOMAR”

Bagażnik do przewozu rowerów na bagażniku dachowym. Jednolity pałąk i samocentrujące szczęki zapewniają sztywne i symetryczne zamocowanie. Elastyczne nakładki szczęk zapobiegają uszkodzeniom lakieru ramy rowerowej. Zastosowane pokrętki umożliwiają przykręcenie do belek bez użycia klucza. 
Odpowiedni do chwytania ram okrągłych o średnicy 24-60 mm, owalnych i płasko owalnych o maksymalnych wymiarze 75 mm.

Bagażnik do przewozu rowerów „HOMAR ALUMINIOWY”

Bagażniki „Homar ALU” stanowią udoskonaloną wersję popularnego, stalowego bagażnika „Homar”. Zyskały one na estetyce i trwałości dzięki zastosowaniu profili aluminiowych. Sztywność konstrukcji poprawia wzmocniona podstawa i masywne uchwyty kół. Bagażniki z powodzeniem, bez odkształceń, przeszły test zderzeniowy z opóżnieniem 8G. Wyposażone w zespół elementów mocujących do bazowych belek stalowych i aluminiowych z rowkiem teowym.

Bagażnik do przewozu nart i snowboardów „SLALOM”

„Slalom” to seria aluminiowych, uniwersalnych bagażników do przewozu nart i snowboardów na dachu samochodu, jakością i wyglądem nie ustępujących najlepszym występujących na rynku. Ich konstrukcja umożliwia łatwy montaż oraz łatwą obsługę, bez konieczności zdejmowania rękawic narciarskich. Bagażniki SLALOM występują w trzech odmianach o zróżnicowanych możliwościach przewozowych. Charakterystyczny wyróżnik cyfrowy odpowiada wymiarowi przestrzeni załadowczej.

Podnośnik „START 2007”

Podnośnik przeznaczony do podnoszenia, w sytuacjach awaryjnych, samochodów o masie całkowitej do 2000 kg.
Zastosowanie tocznego łożyska oporowego ułatwia podnoszenie. Wysokość roboczna do 350 mm.

Olejnica

Pompka ssąco tłocząca o różnych zastosowaniach. Odpowiednia do napełniania olejem przekładni samochodowych.

Wieszak do rowerów

Przeznoczony do naściennego wieszania rowerów różnych typów, także damek, w położeniu równoległym do ściany. Znajduje również zastosowanie jako wieszak do innych przedmiotów lub wspornik półki. Zestaw zawiera komplet elementów mocujących.

Końcówka zaciskowa

Końcówka uniwersalna do węży kompresorowych o średnicy wewnętrznej 6 mm. 
Uwaga! Nie znajduje zastosowania do węży pompek Start.

Kontakt

Jeśli potrzebują Państwo solidnego i terminowego kooperanta - zapraszamy do współpracy !
Wyślij wiadomość