Formy wtryskowe

W oparciu o wieloletnie doświadczenie, własne biuro konstrukcyjno-technologiczne, wykwalifikowany personel oraz najnowocześniejszy park maszynowy, oferujemy wysokiej jakości formy do przetwórstwa tworzyw sztucznych i nie tylko. 

OFERTA FORM WTRYSKOWYCH

Oferta nasza obejmuje :

  • formy wtryskowe zimno i gorąco kanałowe
  • formy wtryskowe do detali technicznych o skomplikowanych kształtach i wysokich wymaganiach wymiarowych, w tym dla sektora automotive
  • formy wtryskowe do opakowań kosmetycznych i wyrobów o wysokich wymaganiach estetycznych
  • do produkcji wyprasek małych, średnich i dużych. Maksymalne wymiary gabarytowe formy 1200 x 700 x500, masa do 1500 kg
  • formy wtryskowe, przetryskowe i standardowe  do gumy i silikonu
  • inne rodzaje form wtryskowych na podstawie dokumentacji powierzonej (np. formy ciśnieniowe, kokile, formy rozdmuchowe itp. )
  • naprawy i regeneracje form zużytych , uszkodzonych bądż wymagających modyfikacji. W przypadku braku  koniecznej dokumentacji  podejmujemy się jej odtworzenia z wykorzystaniem metod inżynierii odwrotnej.
  • produkcję wtryskową z zastosowaniem wykonanej formy na wtryskarkach o sile zwarcia w zakresie 20 – 300T.
PROJEKTOWANIE FORM WTRYSKOWYCH

Formy budujemy na podstawie konstrukcji klienta bądź opracowanej przez nasze biuro konstrukcyjne na podstawie otrzymanego rysunku i modelu CAD wyrobu. Podejmujemy się również opracowania konstrukcyjnego wyrobu oraz jego dokumentacji technicznej na podstawie wzorów bądź wytycznych określonych przez Zleceniodawcę. W każdym przypadku zapewniamy poufność i wyłączną własność klienta w zakresie powierzonych nam informacji o charakterze technicznym czy wzornictwa przemysłowego. 

Do wykonania form stosujemy znormalizowane części wiodących na naszym rynku firm jak: FCPK Bytów, Meusburger, Hasco, Metalimpex. W zakresie narzędzi z systemem gorąco-kanałowym stosujemy najczęściej systemy Thermoplay, Mold Masters, ELWIK.

Próby nowych form są najczęściej wykonywane w naszym zakładzie na jednej z wielu wtryskarek wykorzystywanych do bieżącej produkcji, dzięki czemu klient otrzymuje sprawdzoną funkcjonalnie formę wraz z kompletem wyprasek po pomiarach i z certyfikatem zgodności z rysunkiem konstrukcyjnym.

Wyprodukowane przez nas formy objęte są gwarancją na określony czas i/lub ilość wyprodukowanych wyprasek określane indywidualnie w warunkach zamówienia. Ponadto gawarantujemy bezterminowo możliwość serwisowania narzędzia i jego regeneracji.

Poniżej przedstawiamy przykłady wykonanych form i wyprodukowanych na nich wyprasek.

Kontakt

Jeśli potrzebują Państwo solidnego i terminowego kooperanta - zapraszamy do współpracy !
Wyślij wiadomość